Sayısal Loto Tahmin Robotu

Web sitemizin bu loto tahmin alma sayfasında loto sayı tahmini üreten sisteme sayısal loto tahmin robotu da diyebiliriz.Sonuçta belli komutları ve kriterleri yazılımsal olarak belirlediğimiz kriterler ile tekrarlayan bir sistem. Sayısal loto tahmin robotu işe şansınızı bir deneyin sayısal loto tahmin AL butonuna basın ve 4 kolon loto tahmin üretilip verilecektir. Bol şanslar.

Sayısal Loto Küresi

Sayısal Loto şans küresi nedir? Loto çekilişlerinde kullanılan kürenin benzerini mobil uygulama olarak yaptık.Küre içersinden sayıları seçip kaydedebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Google Play’de ücretsiz olarak yayında indirmek için tıklayınız.

Sayısal Loto şans küresi mobil uygulaması ile “küre içersine istediğiniz sayıları koyabilir ve bu sayılardan istediğiniz kadarını seçebilirsiniz.” Yani küre içersinde olsun diyeceğin sayılarını seç örnek 15 tane sayı seçtin küre içersine koydun ve bu 15 sayıdan kaç tane seçilmesini istiyorsan o sayıda seçim yapılır.Loto şans küresi ile eğlenceli ve istediğin şekilde sayı belirleyebilirsin. Google Play’de ücretsiz olarak yayında indirmek için tıklayınız.