Sayısal Loto Kolon Kaç TL?

Sayısal loto kupon üzerinde olan bölümler içersinde 1 den 90 a kadar sayılar vardır ve bu bölümlere kolon denir.Bir kolon bölümü oynama maliyeti 3 TL dir.Her kullanılan kolon bölümü için 3 TL ödeme yapılır.Sayısal loto bir kolon oynarsanız 3 TL ödersiniz. . İki kolon Sayısal loto oynarsanız 6 TL ödersiniz.Kaç kolon oynarsanız oynadığınız adet kadar ödeme yaparsınız.Çılgın Sayısal loto kolon fiyatı 3 TL dir. “ Çılgın sayısal loto ” ile “ sayısal loto ” oyunu İki farklı loto oyunu değildir aynı oyundur.

Sayısal loto kupon resmini görmek için tıklayınız.

Sayısal loto Süperstar oyunu hakkında

Sayısal loto ile birlikte oynanabilen süperstar oyunu milli piyango tarafından ekim 2021tarih itibari ile oynatılmaya başlandı.süperstar nedir? Ve süperstar oyunu nasıl oynanır? gibi bilgilerin hepsinin yer aldığı yazımızı okumak için tıklayınız

Loto Şans Küresi

Loto şans küresi nedir? Loto çekilişlerinde kullanılan kürenin benzerini mobil uygulama olarak yaptık.Küre içersinden sayıları seçip kaydedebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Google Play’de ücretsiz olarak yayında indirmek için tıklayınız.

Loto şans küresi mobil uygulaması ile “küre içersine istediğiniz sayıları koyabilir ve bu sayılardan istediğiniz kadarını seçebilirsiniz.” Yani küre içersinde olsun diyeceğin sayılarını seç örnek 15 tane sayı seçtin küre içersine koydun ve bu 15 sayıdan kaç tane seçilmesini istiyorsan o sayıda seçim yapılır.Loto şans küresi ile eğlenceli ve istediğin şekilde sayı belirleyebilirsin. Google Play’de ücretsiz olarak yayında indirmek için tıklayınız.

Sayısal Loto Tahmin Robotu

Sayısal Loto Tahminleri makinesi

Çılgın Sayısal Loto Tahmin al

Çılgın Sayısal Loto Tahminleri al

Çılgın Sayısal Loto Tahmin alma

Sayısal Loto Tam Kolon Tahmin

Sayısal Loto Kolon Kaç TL?

Sayısal Loto Tam Kupon Fiyatı?

Sayısal Loto Kolon Kaç TL?

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Sorgulanır?

Çılgın Sayısal Loto Ne Zaman Çıktı?

Çılgın Sayısal Loto Ne Zaman Çekiliyor Saat Kaçta

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

Sayısal Loto En Çok Çıkan Rakamlar

Sayısal Loto Kupon Görseli