Sayısal Loto Superstar İkramiyesi Nasıl Bakılır?

Sayısal Loto Superstar İkramiyesi Nasıl Bakılır?

Milli piyango’nun yeni oyunu  süperstar sayısal loto ile beraber oynanabilen bir oyundur.Bu yazımızda süperstar ne demek ve süperstar sayısı ile kazanılabilen ikramiyelerin açıklamasını resimli olarak yaptık.

Çılgın Sayısal Loto Süperstar Ne Demek?

Milli piyango sayısal loto oyunu ile birlikte oynanabilen süperstar oyununu ekim 2021 itibari ile oynatmaya başladı.Süperstar oyunu tek başına oynanabilen bir oyun değildir.Sayısal loto’da 1 kolon oynarken yanına ek olarak 1,5 TL verilip süperstar sayısı seçilebilen bir oyundur.Süperstar oyunu hakkında daha detaylı bilgi için süperstar oyunu yazımızı okuyunuz

Çılgın Sayısal Loto Süperstar Kuponu Resmini Görmek İçin Tıklayınız.

Çılgın sayısal loto’da ilk çekilen 6 sayı nasıl sorgulanır?

Çılgın sayısal loto’da joker sayısı ikramiyesi kaç para?

Sayısal Loto Süper Star Seçeneğinin İkramiye Bilgileri Nedir?

Süper Starlı Sayısal Loto Oynadınız Ve İkramiye Kazanılması Durumunda Süper Star Oynamanızın İkramiyeye Etkisi Ne Oluyor?

  1. Seçtiğiniz 6 sayıdan 6 sını bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.6 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak 5.000.000 TL kazanırsınız.

  2. Seçtiğiniz 6 sayıdan 5 sayı bildiniz +artı Joker sayısını bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.5+1 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak 2.500.000 TL kazanırsınız.

  3. Seçtiğiniz 6 sayıdan 5 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.5 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak dört bilen ikramiye tutarının 10 katını kazanırsınız.

  4. Seçtiğiniz 6 sayıdan 4 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.4 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak dört bilen ikramiye tutarının 50 katını kazanırsınız.

  5. Seçtiğiniz 6 sayıdan 3 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.3 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak üç bilen ikramiye tutarının 100 katını kazanırsınız.

  6. Seçtiğiniz 6 sayıdan 2 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.2 sayı bilen ikramiyesi +200 TL kazanırsınız.

  7. Seçtiğiniz 6 sayıdan 1 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz 20 TL kazanırsınız.

  8. Seçtiğiniz 6 sayıdan hiç sayı bilmediniz ama süper star sayısını bildiniz 10 TL kazanırsınız.

Çılgın Sayısal Loto Ne Zaman Çıktı?

Çılgın sıfatının eklendiği tarih 03 Ağustos 2020 dir.Bu tarih itibari ile çılgın sayısal loto çekilişinde artık 90 sayı kullanılıyor ve 90 sayıdan 6 sayı çekiliyor.

Ayrıca joker sayısı ve süperstar sayısı çekiliyor.Sayısal loto çekilişinde en büyük ikramiyeyi 6 sayı bilen alır.Joker sayısı ve süperstar sayısı ile kazanılan ikramiyeler hakkındaki yazıyı okumak için tıklayınız.

Sayısal loto çekilişinin ilk başladığı yıl olan 1996 dan ağustos 2020 ye kadar yapılan loto çekilişinde 49 sayıdan 6 sayı çekiliyordu.

Çılgın Sayısal Loto Ne Zaman Çekiliyor Saat Kaçta

Pazartesi,Çarşamba,cumartesi günleri akşam saat 21:30 da çılgın sayısal loto çekiliyor ve yaklaşık 30 dakika sonra sonuçlar açıklanıyor.

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

Sonuçlar açıklanır açıklanmaz loto kazan web sitemizde çılgın sayısal loto sonuçları yayınlanıyor.Çılgın sayısal loto süperstar sonuçları ve ikramiye bilgileri için tıklayınız.

Çılgın sayısal loto toplu sonuç arşiv bölümü için tıklayınız.

Sayısal Loto En Çok Çıkan Rakamlar

Sene içinde bazı sayıların daha fazla çılgın sayısal loto çekilişlerinde çıktığı oluyor.Hangi sayının kaç defa çıktığını tablo halinde görmek için tıklayınız. Geriye dönük şekilde sayısal loto çekilişlerinde hangi sayı senede kaç defa çıkmış bilgileri için tıklayınız.