Çılgın Sayısal Loto Süperstar Nasıl Oynanır?

Sayısal loto da bir kolon oynayıp yanına süper star sayısı seçilip oynayabilirsiniz.yani süper star sayısal loto için seçtiğimiz 6 sayının yanına ek olarak “isterseniz oynaya bildiğiniz bir seçenektir”. Bildiğimiz sayısal loto için seçtiğimiz 6 sayıdan sonra isterseniz süper star sayısı seçiyorsunuz. Süper starlı sayısal loto kazanılan ikramiye tutarını yükselten bir seçenek olarak getirilmiştir
Sayısal Loto Oynama İçin Kullanabileceğiniz 2 Tane farklı görünümlü kupon var.
Süper Star Sayı Seçimli 2 tane Loto Kuponu Kullanıma Sunuldu. Bu 2 Loto Kuponuyla da Çılgın Sayısal Loto Oyununa Katılım Sağlayabilir ve Süper Starlı Loto Oynayabilirsiniz.

A) Bu Loto Kuponunda Süper Star sayısını siz kendiniz seçiyorsunuz.Loto Kuponunu Büyük Şekilde Görmek İçin Üstüne Tıklayınız.

B) Süper Star Sayısını Loto Makinası Belirlesin İstiyorsanız Aşağıdaki Yeni Çılgın Sayısal Loto Kuponu Kullanıyorsunuz.Loto Kuponunu Büyük Şekilde Görmek İçin Üstüne Tıklayınız.

Sayısal Loto Süperstar Nedir?


Sayısal loto da süperstar nasıl oynanır? Süper star tek başına oynanamaz ilk önce sayısal loto kuponunda her hangi bir kolonda 6 tane sayı seçiyoruz ve sonrasında süper star yazan yazının yanında olan kutucuğu işaretleyip süper star bölümünden 1 tane sayı seçiyoruz.Bu şekilde yapıldığında sayısal lotoyu süper starlı şekilde oynamaya hazır hale getirmiş oluyorsunuz.
Çılgın Sayısal Loto Süper Starlı Nasıl Oynanır Resimli Anlatım.Resmi Büyük Görmek İçin Resim Üzerine Tıklayınız.

Süper Starlı Sayısal Loto Oynama Ücreti Kaç TL dir?


Sayısal loto da Süper star oynama ücreti 1,5 TL dir.Süper star tek başına oynanamaz sayısal loto kupon üzerinde 1 kolon oynamak zorundasınız.Oynadığınız kolona Ek olarak süper starı da eklemek isterseniz kolon ücreti olan 3 TL ye artı 1,5 TL de süper star ücreti eklenir ve sayısal lotoyu süper starlı şekilde oynamış olursunuz.Ödeyeceğiniz TL tutarı da 4,5 TL olur.
Süper star seçmeden de sayısal lotoyu oynayabilirsiniz !
Çılgın sayısal loto kuponu üzerinde olan süper star seçeneklerini işaretlemeyin sadece 6 tane say seçin.Süper star sayı seçimi yapmadığınız için 1 kolon için 3 TL ödeme yapıp sayısal lotoyu klasik şekilde oynamış olursunuz.

Saysıal Loto Süper Star Seçeneğinin İkramiye Bilgileri Nedir?Süper Starlı Sayısal Loto Oynadınız Ve İkramiye Kazanılması Durumunda Süper Star Oynamanızın İkramiyeye Etkisi Ne Oluyor?


A) Seçtiğiniz 6 sayıdan 6 sını bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.6 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak 5.000.000 TL kazanırsınız.


B) Seçtiğiniz 6 sayıdan 5 sayı bildiniz +artı Joker sayısını bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.5+1 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak 2.500.000 TL kazanırsınız.


C) Seçtiğiniz 6 sayıdan 5 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.5 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak dört bilen ikramiye tutarının 10 katını kazanırsınız.


D) Seçtiğiniz 6 sayıdan 4 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.4 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak dört bilen ikramiye tutarının 50 katını kazanırsınız.


E) Seçtiğiniz 6 sayıdan 3 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.3 sayı bilen ikramiyesi ve +artı olarak üç bilen ikramiye tutarının 100 katını kazanırsınız.


F) Seçtiğiniz 6 sayıdan 2 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz.2 sayı bilen ikramiyesi +200 TL kazanırsınız.


G) Seçtiğiniz 6 sayıdan 1 sayı bildiniz ve süper star sayısını bildiniz 20 TL kazanırsınız.


H) Seçtiğiniz 6 sayıdan hiç sayı bilmediniz ama süper star sayısını bildiniz 10 TL kazanırsınız.

Çılgın sayısal loto oyununa getirilen süperstar özelliği ile kazanılan ikramiye tutarı daha bir cezbedici hale getirilmiştir. Tabi şu bilgiyi bir kez daha paylaşayım bu süper star seçeneğini siz tercih ederseniz oynarsınız yani oynama zorunluluğu yoktur.Süper star sayı seçmeden sayısal loto oynarsanız oynama ücreti 3 tl dir.süper starsız oynadığınız için süper starın getirdiği ek ikramiye avantajından yararlanamazsınız.

Sayısal Loto Süperstar Sonuçları


Çılgın sayısal loto sonuçları aşağıdaki resimde gördüğünüz şekilde açıklanır.Sayısal loto süperstar sonuçlarında açıklanan sayılar aşağıdaki resimdeki dizilişte açıklanır.Sayısal loto çekilişinde ilk önce 6 sayı çekilir daha sonra joker sayısı seçilir daha sonra da süper star sayısı seçilir.Web sitemizde süper star sonuçları dahil şekilde istatistiki bilgiler mevcuttur.