Çılgın Sayısal Loto Sonuçlarına Nasıl Bakılır

Çılgın Sayısal Loto Sonuçlarına Nasıl Bakılır

Şansınızı sayısal loto çekilişinde denemek istediniz ve sayısal loto kuponunu doldurdunuz ve loto bayisine gidip doldurduğunuz loto kuponunu oynadınız ve loto makinesin den çıkan beyaz renkteki loto biletini aldınız.

Kalemle sayı işaretlediğiniz kağıdın ismi loto kuponudur ve bu loto kuponu ile ikramiye tahsil edilemez ! Loto kuponu loto makinesine koyulur ve loto kuponu üzerinde işaretlediğiniz sayılar loto makinesinin çıkarttığı beyaz renkli kağıt üzerinde çıkar ve artık ikramiye tahsil edeceğiniz loto biletiniz budur.

Çılgın Sayısal Loto Süperstar Sonuçları Sorgulama Nasıl Yapılır? Başlıklı Yazımızda Resimler Kullanılarak Çılgın Sayısal Loto Süperstar Sayısının Nasıl İkramiye Kazandırdığını Açıkladık Okumak İçin Tıklayınız.

Çılgın Sayısal Loto Joker Ne İşe Yarar?

Sayısal Loto Çekilişinde Çekilen Joker Sayısını Ne Demek Ve Kazandırdığı İkramiye Bilgileri Konusunda Ele Aldığımız Yazıyı Okumak İçin Tıklayınız.

Yapacağınız sayı kontrol sonrası loto biletinizi hemen yırtıp atma gibi bir şeyde yapmamanızı tavsiye ederim.Loto biletinizi ilk kendiniz kontrol edin sonrada loto makinesinde kontrol ettirin.İki taraflı kontrol ettirme daha güvenli bir yöntemdir.Belli mi olur belki siz sayıları kontrol ederken dikkatinizden kaçırarak yanlış bir kontrol yaptınız! İkinci defa loto makinesinde yaptıracağınız kontrol ile dikkatinizden olası kaçan ikramiyeyi kaçırmamış olursunuz.

Çılgın sayısal loto çekilişi yapıldı ve şanslı sayılar belirlendi.Çılgın sayısal Loto biletinizin ikramiye kazanıp kazanmadığına nasıl bakacaksınız?

Çılgın sayısal loto çekilişinde belirlenen sayılar aşağıdaki resimde göründüğü gibi açıklanır.

Sayısal loto sonuçlarına nasıl bakılır konusunu açıklamak için yukarıdaki resimde olan loto sonuç resmini verdik.Resim üzerinde yazan tarihte yapılan sayısal loto çekilişine ait sayı sonuçlarıdır. Çılgın sayısal loto’ya ait güncel çekiliş sonuçlarını görmek için tıklayınız.

Loto Biletinizin Üzerindeki Çekiliş Tarihi İle Baktığınız Sayıların Ait Olduğu Çekiliş Tarihi Aynı Olmalıdır

çılgın sayısal loto biletinizi sorgulamasını yapacağınız zaman ilk olarak dikkat edilecek bilgi elinizdeki biletin üzerinde çekiliş tarihi ile bakılacak sayısal loto sayı sonuçlarının ait olduğu tarih bilgisi aynı olmalı.

Tarih bilgilerini kontrol ettikten sonra loto biletinizin ikramiye sorgulaması şu şekilde yapılır.Loto biletinizin üzerinde 1.kolon , 2.kolon , 3.kolon …. Şeklinde giden başlıklar altında seçtiğiniz 6 sayı vardır.

Her sıradaki 6 sayı ile sonuçlarda çıkan 6 sayı arasında kaç tane benzer sayı var olup olmadığına bakılır.

Loto bilet üzerindeki Kolondaki Sayıları kontrol ederken soldan sağa veya sağdan sola doğru sıra ile sayıların kontrol edilmesi gibi bir şey yoktur.Loto Kolonda 6 sayımız var kural bu seçtiğiniz 6 sayıdan kaç tanesini bildiniz üzerinedir.Ayrıca 1.sıradaki kolon sayıları ile 2. Veya 3. Sırada olan kolondaki sayıların bir araya getirilip sayı kontrolü yapılması gibi bir şey yapılamaz.Her sıradaki kolonda olan 6 sayı ayrı ayrı kontrol edilir.Şöyle bir şey yoktur ; 1.kolondan 1 sayi bilindi sonrada 2.kolondan 1 sayı bilindi gibi bir durum söz konusu değildir. 

Sayısal Loto Kupon Kontrol

Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi her kolonda olan 6 sayı sonuçtaki 6 sayı ile kıyaslanır.Benzer sayılar varsa kaç tane bildiğinize göre ikramiye kazanırsınız.Aşağıda kaç tane sayı bilirseniz kaç TL ikramiye veriliyor açıklanmıştır.

Eğer seçtiğiniz 6 sayı sonuçlardaki 6 sayı ile aynıysa büyük ikramiye kazanılır.

Çılgın Sayısal Loto Joker İkramiyesi

Eğer seçtiğiniz 6 sayı sonuçlardaki 6 sayıdan 5 tanesi ile aynıysa ve joker sayısı seçtiğiniz 6 sayı içinde varsa 5+1 sayı bilen ikramiyesi kazanılır.

Eğer seçtiğiniz 6 sayı sonuçlardaki 6 sayıdan 5 tanesi ile aynıysa 5 sayı bilen ikramiyesi kazanılır.

Eğer seçtiğiniz 6 sayı sonuçlardaki 6 sayıdan 4 tanesi ile aynıysa 4 sayı bilen ikramiyesi kazanılır.

Eğer seçtiğiniz 6 sayı sonuçlardaki 6 sayıdan 3 tanesi ile aynıysa 3 sayı bilen ikramiyesi kazanılır.

Eğer seçtiğiniz 6 sayı sonuçlardaki 6 sayıdan 2 tanesi ile aynıysa 2 sayı bilen ikramiyesi kazanılır.