Çılgın Sayısal Loto Nasıl Sorgulanır?

Çılgın sayısal loto çekilişinde 90 sayıdan 6 tane sayı ve hemen arkasından bir tane de joker sayısı çekilir.Daha sonrasında da ayrı bir küre içinde olan 90 sayıdan süperstar sayısı seçilir.Yani yapılan çılgın sayısal loto çekilişinde 6 sayı + joker sayısı + süperstar sayısı şeklinde sayılar belirlenir.

Seçtiğiniz sayıların ikramiye kazanıp kazanmadığını nasıl sorgulayacağınız bilgileri aşağıda açıklanmıştır.Öncesinde yazan başlıkları dikkatli bir şekilde okuyup anlamaya çalışın “ çılgın sayısal loto nasıl sorgulanır” konusunu anlamanızı kolaylaştıracaktır.

Çılgın sayısal loto joker sayı nedir?

Çılgın Sayısal loto çekilişinde ilk önce 6 tane sayı sonrasında da +1 joker sayısı belirlenir.Joker sayısı ile çılgın sayısal lotonun “ikinci büyük ikramiyesi olan 5+1 kategorisinde yazan TL tutarı kazanılabilir”.

Çılgın sayısal loto joker bilene ikramiye var mı ?

Evet var,ilk seçilen 6 sayıdan her hangi bir 5 tane sayı ve +1 joker sayısını bilirseniz çılgın sayısal lotonun joker sayısı ile 5+1 büyük ikramiyesini kazanmış olursunuz.

Çılgın Sayısal Loto'da Süperstar Nedir?

Milli piyango’nun getirdiği yeni özellik olan süperstar ile kazanılan ikramiyelere ek olarak ikramiye kazanılmasını sağlayan bir oyundur.Yani 3 sayı bilen ikramiyesinden 100 TL mi kazandın artı olarak süperstar sayısını bildiysen 100 TL ye artı+ olarak ikramiye kazanıyorsun.Süperstar’ın kaçar TL artı+ ikramiye kazandırdığı bilgiler aşağıda verilmiştir.

Çılgın sayısal loto oyununda ikramiye kazanma kuralları nedir?

Çılgın sayısal loto oyununa katılım için sayısal loto kuponundaki kolon içersin de yer alan 1-90 sayıdan 6 tane sayı seçilir.

Seçtiğiniz 6 sayının hepsini bilirseniz büyük ikramiyeyi kazanırsınız.

seçtiğiniz 6 sayıdan 5 tanesini ve joker sayısını bilirseniz 5+1 sayı bilen ikramiyesini kazanırsınız.

seçtiğiniz 6 sayıdan 5 tanesini bilirseniz 5 sayı bilen ikramiyesini kazanırsınız.

seçtiğiniz 6 sayıdan 4 tanesini bilirseniz 4 sayı bilen ikramiyesini kazanırsınız.

seçtiğiniz 6 sayıdan 3 tanesini bilirseniz 3 sayı bilen ikramiyesini kazanırsınız.

seçtiğiniz 6 sayıdan 2 tanesini bilirseniz 2 sayı bilen ikramiyesini kazanırsınız.

Süperstar İkramiye Ne Kadar

Sayısal loto ile birlikte oynanabilen süperstar sayısı bilinirse kaç TL +artı ikramiye kazanılacağı bilgilerini detaylı şekilde açıkladığımız yazımızı okumak için tıklayınız. Süperstar ikramiye ne kadar bilgileri resimli olarak anlatılmıştır.

Loto Şans Küresi

Loto şans küresi nedir? Loto çekilişlerinde kullanılan kürenin benzerini mobil uygulama olarak yaptık.Küre içersinden sayıları seçip kaydedebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Google Play’de ücretsiz olarak yayında indirmek için tıklayınız.

Loto şans küresi mobil uygulaması ile “küre içersine istediğiniz sayıları koyabilir ve bu sayılardan istediğiniz kadarını seçebilirsiniz.” Yani küre içersinde olsun diyeceğin sayılarını seç örnek 15 tane sayı seçtin küre içersine koydun ve bu 15 sayıdan kaç tane seçilmesini istiyorsan o sayıda seçim yapılır.Loto şans küresi ile eğlenceli ve istediğin şekilde sayı belirleyebilirsin. Google Play’de ücretsiz olarak yayında indirmek için tıklayınız.

Sayısal Loto Tahmin Robotu

Sayısal Loto Tahminleri makinesi

Çılgın Sayısal Loto Tahmin al

Çılgın Sayısal Loto Tahminleri al

Çılgın Sayısal Loto Tahmin alma

Sayısal Loto Tam Kolon Tahmin

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Sorgulanır?

Sayısal Loto Tam Kupon Fiyatı?

Sayısal Loto Kolon Kaç TL?

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Sorgulanır?

Çılgın Sayısal Loto Ne Zaman Çıktı?

Çılgın Sayısal Loto Ne Zaman Çekiliyor Saat Kaçta

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

Sayısal Loto En Çok Çıkan Rakamlar

Sayısal Loto Kupon Görseli