Çılgın Sayisal Loto Nasıl Oynanir Örnek

Çılgın sayısal loto kuponu nasıl doldurulur için resimli anlatıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Çılgın sayısal loto kupon oluşturma için kupon üzerinde yer alan A-B-C-D bölümleri kullanılır ve bu 4 kolon bölümünün hepsini doldurma gibi bir zorunluluk yoktur.Sayısal loto kuponu üzerinde İster 1 kolon bölümünü isterseniz daha fazlasını doldurabilirsiniz tercih sizin.

Sayısal loto kupon üzerindeki bölümler nedir ve işaretlemeler nasıl yapılır? Her kolon bölümü içersinde 1-90 sayı vardır ve 90 sayıdan 6 tanesi siyah-mavi kalem ile işaretlenip seçilir.

Dikkat !! loto kuponunda sayı işaretleme için siyah-mavi renk kalem dışında bir renkli kalem kullanmayın! Loto makinesi sadece siyah-mavi rengi algılar.

Çılgın Sayısal Loto Süperstar Ne Demek?

Milli piyango ekim 2021 itibari ile sayısal loto ile oynanabilen süperstar adında bir oyun başlattı bu süperstar oyunu sayısal loto ile birlikte oynanabiliyor.Süperstar oyunu hakkında her tür bilgiyi okumak için tıklayınız.

Çılgın sayısal loto kupon yapmak için Loto Kazan sayısal loto tahmin al bölümünden hazır loto tahmini alıp loto kuponunu doldurabilirsiniz. Sayısal loto nasıl oynanır resimli anlatım sayfasına gitmek için tıklayınız.

Loto Şans Küresi

Loto şans küresi nedir? Loto çekilişlerinde kullanılan kürenin benzerini mobil uygulama olarak yaptık.Küre içersinden sayıları seçip kaydedebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Google Play’de ücretsiz olarak yayında indirmek için tıklayınız.

Loto şans küresi mobil uygulaması ile “küre içersine istediğiniz sayıları koyabilir ve bu sayılardan istediğiniz kadarını seçebilirsiniz.” Yani küre içersinde olsun diyeceğin sayılarını seç örnek 15 tane sayı seçtin küre içersine koydun ve bu 15 sayıdan kaç tane seçilmesini istiyorsan o sayıda seçim yapılır.Loto şans küresi ile eğlenceli ve istediğin şekilde sayı belirleyebilirsin. Google Play’de ücretsiz olarak yayında indirmek için tıklayınız.

Sayısal Loto Tahmin Robotu

Sayısal Loto Tahminleri makinesi

Çılgın Sayısal Loto Tahmin al

Çılgın Sayısal Loto Tahminleri al

Çılgın Sayısal Loto Tahmin alma

Sayısal Loto Tam Kolon Tahmin

Çılgın Sayisal Loto Nasıl Oynanir Örnek

Sayısal Loto Tam Kupon Fiyatı?

Sayısal Loto Kolon Kaç TL?

Çılgın Sayısal Loto Nasıl Sorgulanır?

Çılgın Sayısal Loto Ne Zaman Çıktı?

Çılgın Sayısal Loto Ne Zaman Çekiliyor Saat Kaçta

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları

Sayısal Loto En Çok Çıkan Rakamlar

Sayısal Loto Kupon Görseli